środa, 8 września 2010

moje szarości 02

Witam
Czerń, ciemne szarości i szarość - tak wygląda ten zestaw.
Czarny filcowy kapelusz, krótka czarna skórzana kurtka/marynarka, czarne półbuty, czarna torba na ramię. Kolejno - ciemnoszare wąskie spodnie, ciemnoszary krótki sweterek z zapinaną na zip stójką. Całość uzupełnia jedwabny szalik - nie jest jednak błyszczący, lecz dość gruby z wyraźnym czarno-białym splotem dającym efekt szarości w czystej postaci.

 

Przyglądając się bliżej widać, że zestaw nie jest monochromatyczny w czystej postaci. Pojawiają się kolorowe dodatki, m.in camelowe skarpetki i zielono-niebieska poszetka.

 

Dodatkowo trochę brązowych wstawek przy torbie, biało zielony pasek, oraz żółte rękawiczki. Również podszewka marynarki jest kolorowa.

 


pozdr.Vslv


p.s. warto obejrzeć

http://www.cultureunplugged.com/play/2492/Three-Kings-of-Belize

9 komentarzy:

 1. bardzo stylowy zestaw. dobrze Panu w takich stonowanych kolorach. kapelusz nr 1 :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobre - facet "z zębem".

  mosze

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam
  # Kamila - dzk b - dojdę też do bardziej kolorowych, czekam na wyraźniejszą jesień. Kapelusz sam w sobie jest OK, jednak troszkę przyciasny
  # Mosze - :-)
  pozdr.Vslv

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie mniej luźne stroje są korzystniejsze dla twojej sylwetki, rzeknę co najmniej 15 lat do tyłu w odbiorze:)
  Mam tylko taką drobną uwagę co do światła przy ekspozycji danego zestawu - niekiedy kolor ubrania jest w dużym kontraście z tłem przez co automat szuka balansu między tym co zastał i w konsekwencji wychodzi za ciemno. Pewnie inaczej nie będzie, piszę tak ku przyszłości gdyby planowane były jakieś modyfikacje:)

  --Marek--

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam elegancję! Bardzo fajny zestaw.
  Gosia

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny zestaw, podoba mi się z tą kurtką. Pozdr!

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam
  --Marek-- - te bardziej dopasowane to dopiero ostatnio są korzystniejsze, jak już trochę "skorygowałem" sylwetkę (ponad 10kg mniej -:)
  Z fotkami masz rację, trochę ostatnio eksperymentowałem pod światło. Niestety na samowyzwalaczu nie "odpala" dopełniający błysk lampą rozjaśniający przedni plan. Musiałbym mieć pilota do zdalnego uruchamiania aparatu.
  Jednak biorąc pod uwagę Twoje spostrzeżenia, zmieniłem i skorygowałem dodatkowe oświetlenie - od następnego tematu powinno być lepiej.

  # Gosia & Mariam - dzk b

  pozdr.Vslv

  OdpowiedzUsuń
 8. Szarości bardzo, bardzo dobre :) Żółte dodatki jeszcze lepsze :) Podoba mi się - spokojny, ale nowoczesny zestaw z mocnymi akcentami.

  OdpowiedzUsuń
 9. Witaj Klamaty!
  Zabawa w dodatki i akcenty jest bardzo zabawna :) To jest to!
  pozdr.Vslv

  OdpowiedzUsuń

Witam,
dziękuję za wszelkie komentarze, komplementy i nagany.
Niemniej jednak proszę się powstrzymać z reklamowaniem czegokolwiek i kogokolwiek!!!!
dzk b Vslv