poniedziałek, 20 lutego 2012

bawaria raz jeszcze

Witam,

do bawarskiej marynarki, zmienionej lekko zresztą poprzez dodanie futrzanego kołnierza - doszła jeszcze wełniana kamizelka w prawie identycznym kolorze. Kamizelka zresztą pochodzi z tego samego stylistycznego obszaru.
Nadaje się zarówno pod marynarkę, jak również przy cieplejszej pogodzie, jako okrycie wierzchnie. Poszukiwałem czegoś takiego od dłuższego czasu i wreszcie mam :-)pozdr.Vslv


4 komentarze:

 1. Witam kamizela rewelacja ,pozostałe elementy również moja zazdrość sięgnęła zenitu u nas takie elementy garderoby nie docierają do SH a szkoda bo chętnie bym kupił pozdrawiam Wojtek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację Wojtek - trudno jest znaleźć SH o wyrazistym profilu, z szmatkami z jednego obszaru. Niestety przy rosnącej popularności tego systemu, coraz częściej mają dostawy z dużych hurtowni, gdzie wszystko jest przemieszane i w sumie niezbyt ciekawe.
  Pokazane ciuszki znalazłem w nowo otwartym SH w sam raz z nietypową i dużą dostawą z Bawarii. Co ciekawe wiele rzeczy jest nowych, lub przynajmniej nie noszących żadnych śladów użytkowania.
  pozdr.Vslv

  OdpowiedzUsuń
 3. Filtrujecie wszystko w miastach portowych, a my w centralnej Polsce nie mamy szans

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm... nie sądzę, aby szmatki do SH w centrum naszej krainy w sam raz przechodziły przez nasz port :-)
   To jest raczej umiejętność szukania i dostrzegania rzeczy ciekawych w masie pospolitego chłamu. To co mogę doradzić, to raczej SH na prowincji - mniejsza konkurencja do rzeczy innych, niż pseudosportowe ciuszki i pospolite dżinsy.
   Będąc w Warszawie, zajrzałem do kilku SH i faktycznie nic ciekawego nie wypatrzyłem.

   Usuń

Witam,
dziękuję za wszelkie komentarze, komplementy i nagany.
Niemniej jednak proszę się powstrzymać z reklamowaniem czegokolwiek i kogokolwiek!!!!
dzk b Vslv