sobota, 4 lutego 2012

również zima

Witam,
trochę podróżowałem ostatnio. Był to wyjazd do Warszawy na  konferencję transportową z branży portowej. Niestety z tego wyjazdu nie mam żadnych fotek. Przy okazji odwiedziłem Gromatkę podrzucając różne prezenty w swoim stylu. Trochę wcześniej otrzymałem życzenia od 2/4, czyli męskiej części tej bandy :-)


Podróż odbyła się z przygodami. W drodze powrotnej pociąg stanął w lesie ze względu na zerwana trakcję (zima) i ostatnie 60 kilometrów pokonaliśmy autobusem. Na miejscu przywitała mnie wspaniała zima, która również zawitała na naszą wyspę - słońce, śnieg i lekki mróz około -8 oC. Przy bezwietrznej pogodzie lepiej nie może być. To było w piątek.

Dzisiaj wcześnie rano Vega oczywiście poderwała mnie na zwyczajowy weekendowy spacer. Psica wariowała z radości biegając dookoła w sypkim śniegu. Po drodze zaliczyliśmy piękny wschód słońca.
Po pokonaniu zwyczajowych 10 000 kroków powrót do domu i odpoczynek.
A tak to wyglądało:pozdr.Vslv

7 komentarzy:

 1. Wygląda jak wyprawa za koło podbiegunowe...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam,
   w porównaniu z Twoim aktualnym miejscem - z pewnością tak :-) różnica jest olbrzymia. Chociaż wędrując z pieskiem wcześnie rano po leśnych i nadmorskich wertepach też mam takie wrażenie.
   pozdrowienia Vislav

   Usuń
 2. Pocieszne dzieciaki:)

  Pozdrawiam,
  Czmiel

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starszy Ignaś koniecznie chce ubierać się tak, jak dziadek. Ostatnio otrzymał w prezencie solidne skórzane trzewiki na grubej podeszwie i drugi beret, baskijski tym razem. Dla młodszego Ludwika, aby nie czuł się pokrzywdzony znalazłem mały filcowy beret kadeta marynarki wojennej. Paradował w nim cały dzień. Są jeszcze dwie dziewczynki niemniej pocieszne, a właściwie bardziej ;-), czyli cała Gromatka ;-)

   Usuń
 3. Świetne chłopaki, super wyglądają w beretach a zdjęcia są cudne...pozdrawiam....

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne wnuki ,ładne krajobrazy mam u siebie podobne pozdrawiam z Gdyni Wojtek.

  OdpowiedzUsuń

Witam,
dziękuję za wszelkie komentarze, komplementy i nagany.
Niemniej jednak proszę się powstrzymać z reklamowaniem czegokolwiek i kogokolwiek!!!!
dzk b Vslv