czwartek, 17 czerwca 2010

white

Witam

Dzisiejszy zestaw również w bieli, jednak o wiele bardziej na luzie. Te same, jak poprzednio białe lniane spodnie zostały uzupełnione lniana koszulką z krótkim rękawem i bez guzików lub innego zapięcia. Wiem, że koszule z krótkim rękawem dla wyznawców "prawdziwego" stylu są "fe", jednak mnie od czasu do czasu odpowiadają. Jest cieplej i na miejsce marynarki wszedł bezrękawnik sweterek/pulowerek.

 

Jako dodatki użyłem bawełniany i pastelowy w kolorach cienki szaliczek, tkany pasek i stara myśliwską torbę, a właściwie torebkę.

 

Tę starą myśliwską torbę znalazłem u kumpla Ranczera wiszącą smętnie na drewnianym płocie obok stajni. Prawdę mówiąc to właściwie dogorywała pokryta kurzem, błotem i pleśnią, lub były to ostatnie miesiące jej użytkowego życia. Ranczer gdzieś tam znalazł ją przy okazji porządków na strychu. Jak jest stara, to trudno powiedzieć - dom ma wyraźnie ponad 70 lat.
Zadowolony z kawałka porządnej skóry wyciął kółko w wewnętrznej klapie na jakąś uszczelkę i wyciachał większość rzemienia/paska ramię.

Po "zaborze" mienia i reanimacji przeprowadzonej sprawnie i dokładnie z mojej strony służy dalej w celach użytkowych.

 
pozdr.Vslv

p.s. Gunia - dzk b za info i przepraszam Wszystkich za biel II - coś się namieszało - zamieniłem na white

2 komentarze:

 1. Ta torba wygląda jakoś tak kobieco i wcale mi do Ciebie nie pasuje, nigdy nie widziałam mężczyzny który by nosił taką torbę na co dzień

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam

  # A 17.06/15:44 - dziękuję. Spróbujmy uporządkować:
  - jest to klasyczny wzór torby myśliwskiej. Polowanie bezspornie jest bardziej zajęciem męskim niż kobiecym. Prawie identyczną torbę można m.in. znaleźć w ofercie m.in. Tomskór
  - istnieje kategoria toreb/torebek dla mężczyzn "messenger bag" o różnych kształtach, lecz zbliżonych do damskich. Zazwyczaj jest to pojedynczy pasek na ramię o długości zbliżonej do mojej torby
  - nie widuję w swoim otoczeniu mężczyzn ubierając się podobnie do mnie. Obejmuje to m.in. kapelusze, jedwabne szaliki, ostatnio zaczynające być modne poszetki. Kojarzenie niektórych drobiazgów z damskim wyglądem jest i tak łagodnym określeniem.

  Oczywiście masz pełne prawo do swoich poglądów, gustów i akceptowalnego stylu.

  Mnie w sam raz domyślnie "damski" wygląd niezbyt przeszkadza i z torebki nie zamierzam rezygnować. Zresztą prawdziwi mężczyźni niezbyt się przejmują skojarzeniami, zresztą "odmienni" również. Najbardziej przejmują się Ci po środku.

  pozdr.Vslv

  OdpowiedzUsuń

Witam,
dziękuję za wszelkie komentarze, komplementy i nagany.
Niemniej jednak proszę się powstrzymać z reklamowaniem czegokolwiek i kogokolwiek!!!!
dzk b Vslv