piątek, 25 czerwca 2010

flaga

Witam

Trzy wyraziste kolory: biały, czerwony i niebieski - w podobnych proporcjach, tworzą efekt flagi. Jako, że kolejność kolorów jest przypadkowa - zestaw ten nie jest odniesieniem do konkretu, lecz ogólnym wrażeniem. Biorąc pod uwagę całość zestawu i otoczenie, trochę w klimacie morskim. Zresztą oglądanie różnorodnych flag w porcie morskim jest jednym z ulubionych zajęć turystów i wczasowiczów.
 

W skład zestawu wchodzą:
- spodnie z grubo tkanego jedwabiu w kolorze zbliżonym do białego - trochę ecru i trochę szarawy, jak to "stary jedwab". Zresztą biel na flagach choć trochę używanych i uszytych z naturalnych materiałów ma podobny odcień;
- czerwony T-shirt z merceryzowanej bawełnianej tkaniny. Różni się wyraźnie na korzyść od większości powszechnie dostępnych koszulek. Tkanina jest cienka, delikatna z lekkim połyskiem i bardzo mocna. Dzięki procesowi merceryzacji tkaniny bawełniane dużo łatwiej przyjmują farbowanie, tak więc czerwień jest czysta i bardzo intensywna. Prawdę mówiąc z łatwością można przyjąć, że jest to coś sztucznego - mimo, że jest to 100% bawełny bez żadnych dodatków;
- niebieska, o lekko spłowiałym kolorze sztruksowa koszula.

No i parę innych dodatków kilka razy wcześniej opisywanych.

Spodnie mają bardzo szerokie szlufki i nawet ten szerszy od zazwyczaj stosowanych skórzany pasek, mógłby być o 0,5 cm szerszy.

 

Życzę miłego i słonecznego weekendu. U nas na wyspie od kilku dni świeci słońce i prognozy na najbliższe kilka dni są również bardzo optymistyczne - prawdziwe lato.

pozdrowienia Vslv.

3 komentarze:

 1. Na pomorzu zachodnim też jest piękna pogoda :) Z całość w bardzo modnym teraz marynarskim stylu, a przynajmniej kolorystyka. Bardzo fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A mi się kojarzy z malarzem idącym w plener... brakuje tylko sztalugi :)
  Pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam
  # Gunia - dziękuję. Z pewnością w zachodniopomorskim jest piękna pogoda. W końcu mieszkam w jego najbardziej północno-zachodniej części.

  # Olga - dziękuję, a sztalugi zamieniłem na aparat fotograficzny :)

  pozdr.Vslv

  OdpowiedzUsuń

Witam,
dziękuję za wszelkie komentarze, komplementy i nagany.
Niemniej jednak proszę się powstrzymać z reklamowaniem czegokolwiek i kogokolwiek!!!!
dzk b Vslv