sobota, 10 marca 2012

nic nadzwyczajnego

Witam,

pogoda bez wyrazu, od samego rana mżawka. Trudno było znaleźć ciekawe motywy do fotografowania. Jedynie Vega była szczęśliwa ganiając dookoła, jak zwykle zresztą.

pozdr.Vslv

4 komentarze:

 1. Pod poprzednim postem przeczytałam w komentarzu, że "jest Pan o wiele lepszy niż większość szafiarek" i... zdecydowanie się z tym zgadzam! Nie próbuje Pan kreować wszechobecnej, mało wyszukanej mody, nie reklamuje Pan internetowych butików, a także nie udaje Pan nikogo - a niestety, te zjawiska są powszechne, co szczególnie zauważalne na blogach. Zresztą, Pana blog to coś więcej niż tylko moda ;-)! Gratuluję odwagi bycia sobą w tym kartonowym, sztucznym świecie! Będę zaglądać na Pański blog częściej. Pozdrawiam ciepło! Zuzanna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam do odwiedzin od czasu do czasu. Ten blog nie ma innych celów poza przyjemnością tworzenia i dokumentowania tegoż. Obejmuje to zarówno, szmatki, jak i fotografowanie.
   Czasami porównuję ten blog do pensjonarskiego pamiętnika z domieszką ekshibicjonizmu.

   To drugie wynika z tego, że nie trzymam zapisków pod poduszką lub w szufladzie. Zapis po zapisie jest natychmiast publikowany. To zasługa nowoczesnych technologii, kiedyś pamiętniki były publikowane bardzo późno lub wcale.
   Zmieniły się też poglądy na prywatność i co w związku z tym wypada, lub nie.
   pozdr.Vislav

   Usuń
 2. Mnie zawsze zachwycają Twoje zdjęcia....pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń

Witam,
dziękuję za wszelkie komentarze, komplementy i nagany.
Niemniej jednak proszę się powstrzymać z reklamowaniem czegokolwiek i kogokolwiek!!!!
dzk b Vslv