piątek, 23 marca 2012

Marlboro Classics

Witam,
wyroby tej firmy cechuje to co lubię: swoisty "westowy" styl, dobre naturalne tkaniny i wysoka jakość wykonania. W tym zestawie są to koralowe bawełniane dżinsy i ciemnozielona wełniana koszula.

Generalnie nie przepadam za bawełnianymi bluzami uzupełnionymi nadrukami lub aplikacjami. Jednak, gdy zobaczyłem ten dobrej jakości wełniany sweter z pięknie naszytą "golfową" aplikacją - decyzja była jedna, biorę natychmiast. No i właściwie zdominował ten zestaw co widać na fotkach.pozdr.Vslv

4 komentarze:

 1. Wiosna pełną gębą :)
  Piękna apaszka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poranki jeszcze chłodne! A i w dzień potrafi przychłodzić, jak tylko zawieje wiatr od morza - stąd idealnie służy mi ten sweterek z szkockiej wełny (Pringle of Scotland by Nick Faldo 80's)

   A apaszka, to faktycznie jest jedwabny szaliczek zamotany na szyi.

   pozdr.Vslv

   Usuń
 2. Genialny sweter! Aplikacja dodaje dynamiki i tak fajnie wychyla się spod kurtki. Wiosna pełną gębą, przynajmniej kolorystycznie. U nas dziś takie słońce, że nie da się usiedzieć na miejscu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W piątek rano był wspaniały wschód słońca, a ja do pracy. Sobota już bardzo mglista.

  Sweter jest nie tylko świetny z wyglądu - został wykonany z doskonałej wełny. Jednak szkoccy górale wiedzą co jest dobre :-) Doskonale sprawdza się na gołe ciało - jest równocześnie ciepły i przewiewny. Całkiem, jak z hi-tech reklamy.

  pozdr.Vslv

  OdpowiedzUsuń

Witam,
dziękuję za wszelkie komentarze, komplementy i nagany.
Niemniej jednak proszę się powstrzymać z reklamowaniem czegokolwiek i kogokolwiek!!!!
dzk b Vslv