wtorek, 5 czerwca 2012

wyraziście

Witam,
dzisiejszy zestaw jest bardzo wyrazisty i mocny w kolorystyce. Wyraźnie żółty sweter i w takim samym kolorze poszetka. Taki żółty kolor jest również "marynistyczny", jest to kolor widoczny i często stosowany w ochronnych ubiorach na morzu. Niemniej marynistyczny niż koszulka w biało-granatowe pasy z czerwoną lamówką przy szyi. Do tego dochodzą kolorowe skarpetki w paski i solidne skórzane półbuty z rzeczywiście przeszytą podeszwą. Wyraźnie odróżniam się od zwyczajowej "blue jeans" konwencji. Inaczej mówiąc - świecę, jak latarnia morska.


Zdjęcia w tonacji blue, to jest seria fotek "dżinsowa elegancja", jakie wykonałem na promenadzie w Świnoujściu, jako przyczynek do dyskusji na blogu Mr.V w temacie "Moda dla każdego"

Witam,
sporo się rozpisałem w tym temacie ponieważ uważam, że cała idea być może słuszna została mylnie z mojego punktu widzenia poprowadzona.
Poczynając od "przesadzonego" pierwszego akapitu Mr.V, aż po przestylizowany i przesłodzony klip filmowy Doroty Wróblewskiej. Wyróżnianie jednej generacji z receptą na wygląd w żaden sposób nie zmienia i nie poprawia sytuacji.

Jeżeli mamy już coś propagować to generalną zmianę podejścia do stroju bez względu na wiek. Coś na wzór tej fotki, na której wszystkie trzy generacje są harmonijnie i ciekawie pokazane.

pozdr.Vslv
OdpowiedzUsuń
Odpowiedzi
 1. W nawiązaniu do wyżej pokazanej fotki, tak to wygląda zazwyczaj bez względu na wiek nosiciela i miejsce wykonania fotek - dżinsowa elegancja
  Może to być dowolna część Europy, powoływanie się na czasy PRL-u nie musi być jedynym argumentem.

  pozdr.Vslv


5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Trochę się rozpisałem u Ciebie, ale w sam raz temat bliski.

   pozdr.Vslv

   Usuń
 2. cześć to ja huhu! Pozdrawiam z Hurghady drogi druhu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hurray, hurray 4 Hurghady - szkoda, że tak daleko. Wpadłbym na jakieś piwo :-)
   ściskam Vslv

   Usuń
 3. No nie! Tutak skarpetki jeszcze lepsze! Jak się okazuję to bardzo ważny atrybut garderoby. :)

  OdpowiedzUsuń

Witam,
dziękuję za wszelkie komentarze, komplementy i nagany.
Niemniej jednak proszę się powstrzymać z reklamowaniem czegokolwiek i kogokolwiek!!!!
dzk b Vslv