piątek, 5 marca 2010

zima

Witam
Zima nie chce nas jednak opuścić na dobre i co jakiś czas się przypomina. Nie pomagają wiosenne kolekcje i takie też wiosenne fotki na śniegu, czyli "modowe przebiśniegi" :)

Wczoraj wieczorem sypnął dość obfity śnieg i pozostał do dzisiaj. Jest chłodno - na szczęście słonecznie. Już piątek i niebawem weekend, tak więc tym razem strój do pracy również na luzie.

Szanując chłodne poranki tym razem zestaw na cebulkę. Dwie kurtki, dwa szaliki i dwie czapki. To ostatnie to był żart - oczywiście czapki na zmianę :)))

 

Jak zimno to oczywiście na głowę "kuźmiczowa" czapka uszanka, ciepły wełniany szalik i wysokie skórzane buty z wpuszczonymi spodniami. Nigdy nie wiadomo co się w tym marcu trafi - zimny wiatr i śnieg, albo błoto po kostki.
Zestaw prawie zimowy uzupełnia ciepła wełniana kurtka.

 

W czasie pracy wychodząc na krótko na zewnątrz wystarczy dokerska czapeczka i skórzane rękawiczki.

 

Kolorowym, choć zimowym akcentem jest czerwony "norweski" sweter wydziergany w Chinach :)
Biało-szare wzorki uzupełniają się z szalikiem i spodniami. Do tego dochodzi czarna, lekka kurtka i wysokie czarne skórzane buty oficerki.
Całość bez większych szaleństw w oczekiwaniu na weekend - co się szmatkowo zdarzy zobaczymy :)

 

pozdr.Vslv

6 komentarzy:

 1. :) na cebulę rządzi! i chińska Norwegia! a człowiek im częściej patrzy w lustro, tym większej ilości kompleksów się nabawia..
  dobrze, że już weekend!

  OdpowiedzUsuń
 2. brawo brawo za zestawy i poczucie humoru na własny temat - rzadka to cecha w naszym kraju :-)
  będę tu powracać

  szafajoanny@blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam
  # Anula - w sam raz temu sweterkowi bliżej do Chin niż do Norwegii ze względu na włóczkę z jakiej został wydziergany. Chociaż kolorki i wzorki są niezłe :) Weekend przebiegł spokojnie bez szmatkowych szaleństw.

  # Joanna - zapraszam do odwiedzin i komentowania mniej lub bardziej udanych zestawów.
  Co do poczucia humoru na własny temat:): jak się człowiek spojrzy w lustro od czasu do czasu, to poczucie humoru i autoironia pozostaje najlepszym rozwiązaniem :))) samouwielbienie byłoby lekką przesadą:)

  pozdr.Vslv

  OdpowiedzUsuń
 4. interesujący zestaw z tą cząerwoną kamizelką :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna kurtka w kratę. Poluję na taką od dłuższego czasu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam
  # Mr.Vintage - kurtka pochodzi ze starych zapasów Blend of America. Kupiłem ją w zeszłym roku za przysłowione grosze. Bardzo dobrze sprawdza się przy chłodniejszej pogodzie.
  Kilka lat temu chętnie zaglądałem oraz wydawałem trochę pieniędzy w Blend of America - niestety ostatnio oferta "spsiała" i nie ma tam czego szukać poza resztkami jako wyprzedaż.
  Niestety jest to tendencja ogólna - zarówno, jeżeli chodzi o jakość materiałów i wykonania. Dotyczy to również butów i stylistycznych sportowo-klasycznych koszmarków.

  # Mała Gosia - dziękuję.
  pozdr.Vslv

  OdpowiedzUsuń

Witam,
dziękuję za wszelkie komentarze, komplementy i nagany.
Niemniej jednak proszę się powstrzymać z reklamowaniem czegokolwiek i kogokolwiek!!!!
dzk b Vslv