środa, 3 marca 2010

b&w

Witam
Uciekając od nieśmiertelnych krawatów, marynarek i paru innych, czasami nudnych rzeczy - zestaw oparty na białej z grubszego drelichu koszuli i czarnej z grubo tkanego jedwabiu, lekkiej "sportowej" kurtce.

 

Do tego kilka ciepłych kolorów: jedwabny szalik i bawełniane spodnie. Buty, pasek i szalik są w podobnej tonacji.

 

Cały zestaw nie do końca jest dobrze widoczny na fotkach - barierą jest poprawne naświetlenie czarnej kurtki i białej koszuli.

pozdr.Vslv

p.s. wracając z przerwy na papierosa, w biurze się nie pali - dołożyłem do tego zestawu czarną czapeczkę dokerską i granatowy szalik. Zazwyczaj tych dwóch elementów nie używam, poza wyjściami w teren w kurtce służbowej.

 

Vslv

4 komentarze:

 1. Proszę Pana ja, moja siostra i moja mama jesteśmy Panem oczarowane. Po raz pierwszy jestem na Pana blogu i zapewne nie po raz ostatni. Tak, czy inaczej serce rośnie widząc taką pasję i zaangażowanie. Oby więcej takich ludzi, którym się poprostu chce !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj QuiProQuo!
  Dziękuję za sympatię i zapraszam do odwiedzin - pozdrawiam również mamę i siostrzyczkę. Zajrzałem do Twojego blogu i spodobało mi się swobodne i niewymuszone spojrzenie na ubieranie się w różne stroje.
  Najbliższy temat z koszulą w pepitkę w tle dedykuję Tobie :)
  pozdr.Vslv

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładny odcień spodni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam
  # Mr.Vintage - rzeczywiście kolor jest przyjemny i rzadko spotykany (chyba można go określić jako musztardowy). Zaletą tych spodni jest również gruba bawełniana tkanina co pozwala je zestawiać z "grubszymi" koszulami.
  pozdr.Vslv

  OdpowiedzUsuń

Witam,
dziękuję za wszelkie komentarze, komplementy i nagany.
Niemniej jednak proszę się powstrzymać z reklamowaniem czegokolwiek i kogokolwiek!!!!
dzk b Vslv