piątek, 20 stycznia 2012

wełenki, wełenki i len.

Witam,
stale jestem w niedoczasie, stąd też "dzisiejszy" zestaw jest sprzed kilku dni. Kolejnych nawet nie zdążyłem zarejestrować.
Ten wreszcie przeszedł w fazę wizualizacji i publikacji.

Całość zestawu to najprzeróżniejsze wełenki - tkaniny i dzianiny. Do tego doszła dość nietypowa kamizelka uszyta z grubej lnianej tkaniny, na dodatek zapinana na drewniane kołeczki. Uzupełniając zasoby swojej szafy, a i wymieniając przy okazji - ostatnio rozglądam się właśnie za odmiennymi od zwyczajowych ubraniami.

Ostatnio znalazłem nowe nakrycie głowy - oficerska czapka szwedzkiej marynarki wojennej z drugiej poły ubiegłego stulecia. Całość naturalna - navy blue wełniana tkanina i skóra - żadnych plastików. Na razie oswajam się z tym nowym nabytkiem, ale w najbliższy weekend mam zamiar już wykorzystać.pozdr.Vslv

ps. CHANTACO to śliczna metka baskijskiego beretu.

6 komentarzy:

 1. Hej!
  Fajny zestaw w cieplych barwach, kamizelka swoim wzorem i kolorami fajnie ubarwia i dekoruje ten komplecik!

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. :) Genialnie, Vslv skąd Ty bierzesz pomysły na "kolorystykę" :) ?

  OdpowiedzUsuń
 3. KAMIZELKA JEST SUPER W EKSRA ETNICZNE WZORY OD DAWNA OBSERWUJĘ TWOJE ARANŻACJE MODOWE OBY WIECEJ NA NASZYCH ULICACH LUDZI W "TWOIM WIEKU" TAK CIEKAWIE URANYCH AŻ SIE MA OCHOTE ZATRZYMAĆ I ZAGADNĄĆ TAK CIEKAWEGO CZŁOWIEKA

  YRIA

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam
  # Wildrose - przeciwieństwo tego co za oknem. U nas szaro smutno i deszczowo. Śniegu ani śladu.

  # Paweł - dzk b, hmm... zazwyczaj wybieram jeden wyrazisty element i uzupełniam resztę. To trochę, jak malowanie obrazków.

  # Yria - miło mi, a z rozmową nie ma problemu. Mam setki znajomych i raczej należę do otwartych ludzi.

  pozdr.Vslv

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny zestaw. Bardzo podoba mi się, że przywiązuje Pan taką wagę do tego, z czego i jak zrobione są nabywane ubrania, to jeszcze zwiększa wrażenie ich starannego dobierania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dobre jakościowo tekstylia są podstawą wyglądu. Krój, kolorystyka i dodatki to kolejny etap. Na końcu jest styl, czyli konsekwentny wizerunek.
   pozdr.Vslv

   Usuń

Witam,
dziękuję za wszelkie komentarze, komplementy i nagany.
Niemniej jednak proszę się powstrzymać z reklamowaniem czegokolwiek i kogokolwiek!!!!
dzk b Vslv