poniedziałek, 22 lutego 2010

total

Witam
Temat "kratek" prawie już się wyczerpał - jako finalny akcent, "totalny" zestaw różnych kratek: marynarka, koszula, spodnie (nowość) i poszetka/chusteczka. Jedynie jedwabny stosunkowo wąski krawat wyłamuje się z kraciastej konwencji.

 

Całość "spina" kolorystyka: zielony, czerwony i biały występujący w poszczególnych elementach tego zestawu. Dodatkowo w skromnym zakresie, jako wtręt kolor żółty we wzorkach na krawacie i jako tło w poszetce.

 

 

Na zakończenie specjalny bonus - skarpetka z obrazkiem. Dedykuję ją anonimowym komentatorom o (nie)wątpliwie sympatycznych wpisach na nie(mniej)sympatycznym blogu S.....a

 

Do dyskusji na temat mojego stylu, rozwoju, orientacji i preferencji zapraszam tutaj. Niestety wizyta w tamtym miejscu może skończyć się wdepnięciem w coś mało sympatycznego - coś co sympatyczne anonimowe poczciwe krasule zazwyczaj pozostawiają na pastwisku, po przeżuciu i przetrawieniu zielonej sympatycznej trawy :)pozdr.Vslv

11 komentarzy:

 1. Wszystko pięknie do siebie pasuje, bardzo ładnie wygląda. Nie jestem na bieżąco, ale podziwiam za dystans :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Co do kratki polecam tego bloga, jest prześwietny!

  Podoba mi się stonowanie i dodatki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny zestaw! Bardzo mi się podoba. Kratki bardzo ładnie współgrają, całość przyjemna dla oka i równocześnie dość elegancka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobry wieczor, nie znalazlam maila na blogu, dlatego w komentarzu... Promujemy wlosnie designerskie zegareczki: ioion.pl

  Oprocz promocji zalezy nam takze na pozyskaniu trendmakerow: osob ktore beda wprowadzac je wsrod swoich znajomych. Nie zanudzam, zajrzyj porszę na ioion.pl/halo

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam
  # Kamciatek - dziękuję i pozdrawiam

  # Paulina - dziękuję, również od czasu do czasu zaglądam do Twojego bloga aby popodziwiać nowe zestawy

  # Biurowa - dziękuję za linka

  # Klamoty - dziękuję, miałem trochę wątpliwości wczoraj wieczorem czy ten zestaw zagra - hmm... nie jest tak źle

  # Io?Ion! - zajrzałem na stronę - niewątpliwie efektowna, jednak odległa od mojego stylu.
  Co do ewentualnej współpracy proponuję zajrzeć do tematu: Wszystko na sprzedaż - ten blog i parę innych prowadzę dla własnej przyjemności, a zarabiam w całkiem innej branży (też nie narzekam na nudę i brak pracy). Nie łączę prywatnych zainteresowań z tzw.biznesem, komercją itp.

  pozdrowienia Vislav

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam
  Jeszcze raz w sprawie Io?Ion!
  - przejrzałem dokładniej materiały informacyjne tej firmy: nie dawajcie się nacinać na efektowne obrazki i bajery dla naiwnych. Kolejny klon podobnych systemów sprzedaży i łańcuszków jakie się przewinęły przez Polskę przez parę dziesiątków lat.
  Same zegarki nie są warte 45 PLN za sztukę - max 10-30% z tej ceny.

  pozdrowienia Vislav

  OdpowiedzUsuń
 7. chyba wiem o kim piszesz....czyżby sromoda?

  OdpowiedzUsuń
 8. zestawienie kratek po prostu mistrzowskie :) pierwszy raz jestem na Twoim blogu i już wiem, że nie ostatni :) świetna robota, będę zaglądać gwarantowane ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Witaj Furrora!
  Miło mi i oczywiście zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń

Witam,
dziękuję za wszelkie komentarze, komplementy i nagany.
Niemniej jednak proszę się powstrzymać z reklamowaniem czegokolwiek i kogokolwiek!!!!
dzk b Vslv