wtorek, 6 kwietnia 2010

spacer

Witam

Święta choć wiosenne, w sam raz nad morzem nie należały do najcieplejszych. Szczególnie w poniedziałek dmuchało wyraźnym chłodem.
Stąd też w tym "spacerowym" zestawie jest dłuższy i lekko ocieplany płaszcz, oraz jedwabno-wełniany szalik zamotany na szyi.
 

Wiaterek jest widoczny po powiewających połach płaszcza.

Nastrój wiosenny oddają jasne kolory całego zestawu, przede wszystkim żółty szalik i "łososiowa" marynarka. Kapelusz panama, jasne spodnie i jasny płaszcz uzupełniają całość.

 

W każdym bądź razie zauważyłem, że wiosna wciąż jeszcze nie dotarła do świadomości wielu przechodniów. Chyba przez te "polarne" chłody wciąż jeszcze przeważają ciemnie tonacje zestawów z dużym udziałem czarnego koloru.
Długoterminowe prognozy pogody pokazują, że kolejny tydzień powinien być wyraźnie cieplejszy - czego wszystkim i sobie życzę.
Vslv

6 komentarzy:

 1. szalik jest świetny:) no i oczywiście ten optymistyczny żółty krawat! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super kolory :) Jesteś jedymym mężczyzną jakiego w ostatnim czasie (dośc długim) widziałam w łososiowej marynarce i muszę przyznac, że w tym zestawie wygląda ona świetnie.
  Na ulicach faktycznie kolorów niewiele, jednak gdy patrzę na mój żółty płaszcz po miesiącu ujeżdżania komunikacji miejskiej, to przypominam sobie dokładnie, dlaczego wcześniej takiego nie miałam :P

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo podoba mi się w jaki sposób łączysz kolory:))
  super zestaw!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam
  # Mała Gosia - w sam raz to jest marynarka o rzeczywiście ciekawym kolorze. Szukam kamizelki w podobnym stylu uszytej do noszenia również samodzielnie, a nie tylko pod marynarkę. Jednak na razie bez sukcesu.
  # Wodzu - do tego zestawu trudno było dobrać szalik uzupełniający, a nie konkurujący z całością. Chyba się udało. Ponadto jako "dwuwarstwowy" z jedwabiu i wełenki mimo, że jest cienki i delikatny bardzo dobrze spełnia swoje zadanie jako ocieplacz.
  # Klamoty - dziękuję. Poruszam się zazwyczaj pieszo, a z miejskiej komunikacji korzystam wyłącznie z promu w drodze do/z pracy. Jest o wiele bardziej przestronny i czysty niż MZK. Tak więc nie mam takich problemów.
  # Tara - dziękuję
  pozdr.Vslv

  OdpowiedzUsuń
 5. jest Pan fantastyczny!!! więcej takich męzczyzn z gustem i wyczuciem :)))) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Witam,
dziękuję za wszelkie komentarze, komplementy i nagany.
Niemniej jednak proszę się powstrzymać z reklamowaniem czegokolwiek i kogokolwiek!!!!
dzk b Vslv