poniedziałek, 9 maja 2011

formalnie nieformalny wiosenny luz

Witam,
kolejny poniedziałek z zapowiedzią niezłej pogody. To znaczy niebo bez jednej chmurki od wschodu do zachodu słońca. Z temperaturami, szczególnie odczuwalnymi może być różnie - wszystko zależy od siły i kierunku wiatru.

Dzisiejszy zestaw dość formalny w zewnętrznej warstwie, został uzupełniony znacznie mniej formalnym sweterkiem i apaszką w miejsce koszuli i krawata. Trochę pragmatyzmu i trochę potrzeby wiosennego luzu złożyły się na całość.

Wiodącą wizerunkowo i bezsprzecznie nad wyraz wygodną jest dwurzędówka firmy McNeal. Mimo formalnego wyglądu jest to jedna z najbardziej wygodnych marynarek jakie dotychczas posiadałem.

pozdr.Vslv

6 komentarzy:

 1. Witam w sloneczny poniedzialek!
  Swietny zestaw, letnie barwy i chyba wszystko idealnie dopasowane. Marynarka swietna i dlugosc tez bez zarzutu! Nie jestem tylko zwolenniczka poszetek, do tego zestawu chyba wyjatkowo ciezko bylo Ci cos dopasowac!
  Ale ogolnie wizerunek bardzo mi sie podoba :)

  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach, mężczyźni powinni brać z Pana przykład. Tak powinno się ubierać, super! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wczoraj dwurzędówka, dzisiaj dwurzędówka... no pięknie. Zestaw bardzo ładny, zdaje się - szaro-niebieski. Jedyna rzecz godna potepienia to sweterek - kolorystycznie komponuje się dobrze, ale bardziej na miejscu byłaby koszula.

  OdpowiedzUsuń
 4. sweterek to po prostu wiosenna pszczólka

  OdpowiedzUsuń
 5. Racja..paski plus kratkę należy dobierać BARDZO OSTROŻNIE..zaś sweter włożony w spodnie..grrrrrr...ta marynarka dwurzędowa jest delikatna, sweter zaś za mocny jak na nią..

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam,

  # Wildrose - dzk b. Poszetka miała być wyraźnym odstępstwem od całości

  # Landrynka12340 - dzk b

  # Mosze - jak już wielokrotnie pisałem to nie są zestawy do katalogu, tylko codzienny ubiór. Ten dzień zapowiadał się słoneczny, lecz chłodny. Stąd cienki wełniany sweterek. Chociaż w godzinach popołudniowych żałowałem, że nie wrzuciłem do torby czegoś lżejszego na zamianę

  # A.09.05/22:46 - trochę wyblakła, ale skojarzenie bardzo fajne

  # A.10.05/01:17 - racja, drogi zwolenniku klasycznej elegancji.
  Sweterek wkładany w spodnie, spójrz dla przykładu tutaj: druga fotka z dopiskiem. Nie będąc tak znaną i eksponowaną osobą mogę sobie pozwolić nawet na więcej :-), jestem przeciwnikiem obiegowych opinii o nie wychodzeniu przed szereg!
  Sweterek, chociaż na fotkach jest trochę cięższy - w naturze nie jest grubszy niż porządniejszy T-shirt - cienka dzianina.
  Moje zestawy nie są kopiami z podręcznika DC :-)

  pozdr.Vslv

  OdpowiedzUsuń

Witam,
dziękuję za wszelkie komentarze, komplementy i nagany.
Niemniej jednak proszę się powstrzymać z reklamowaniem czegokolwiek i kogokolwiek!!!!
dzk b Vslv