czwartek, 2 maja 2013

majówki qrwa

gęby pełne frazesów na temat tradycji, wartości, kultury, patriotyzmu. Poczucie wyższości i samouwielbienia na tle innych dowolnych nacji.
Z drugiej strony syf i śmietnik. Zaczęły się qrwa majówki. Łono natury, ptaki śpiewają, słońce pięknie układa się na wodzie - jest super. Zimne piwo i kiełbaski z grilla. Bawimy się dobrze.
Później wstajemy i udajemy się do domu.

Następnym razem pójdziemy w inne miejsce. Kto by siedział w takim syfie. Niestety coraz trudniej znaleźć czyste miejsce. Niestety to jest powszechne. Niestety, śmietnik jaki pozostaje jest odbiciem naszej narodowej pełnej wyższości wspaniałej mentalności.
4 komentarze:

 1. Oj! Tak! Popadamy w samouwielbienie, brud i syf zostawiamy po sobie....wstyd, nie szanujemy dobra jaką jest przyroda i środowisko...pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 2. No, syf niezły. Smutne. Pocieszajace jest to, że Ziemia zniosła dużo gorsze rzeczy niż my i nasze reklamówki i puszki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie mogłem zrozumieć ludzi, którzy po sobie nie sprzątają. To nie jest trudne i ja staram się wymagać i egzekwować tego samo do moich znajomych.

  OdpowiedzUsuń
 4. bób, homar, włoszczyzna

  OdpowiedzUsuń

Witam,
dziękuję za wszelkie komentarze, komplementy i nagany.
Niemniej jednak proszę się powstrzymać z reklamowaniem czegokolwiek i kogokolwiek!!!!
dzk b Vslv