poniedziałek, 10 września 2012

dalej kolorowo

Witam,

jest kolorowo i słonecznie. Pogoda dopisuje w dalszym ciągu. Poranki bywają już chłodne, stad też stopniowo będą się pojawiać wełenki i cieplejsze okrycia zewnętrzne.

Dzisiaj w dalszym ciągu kolorowy zestaw. Żółte kaszmirowe polo jest kontynuacją z dnia wczorajszego, właściwie z wieczornego spaceru.

pozdrowienia
Vislav

6 komentarzy:

 1. http://nicmadrego.blog.pl/2012/09/06/z-cyklu-internet-zniesie-wszystko-szafiarki/

  Polecam przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przeczytałem i właściwie z tego tekstu nic nie wynika, przynajmniej dla mnie.
   Natomiast z całego bloga wynika, iż autorka mimo (chyba) młodego wieku uważa, że wie wszystko i dzieli się tym z całym światem.

   Dla mnie niczym to się specjalnie różni od krytykowanych przez nią zjawisk.

   pozdr.Vslv

   Usuń
  2. też przeczytałem. tak zwane "szafiarstwo" to po prostu zjawisko społeczne, które jest wynikiem działań ludzi w większości inteligentnych, chcących pokazać że nawet sieciówki (nie nosi ich pół świata, często sklepy w tym samym mieście dostają inny towar) oferują coś czym można się bawić, co można nosić niebanalnie.Ot, takie hobby. Ponadto takie blogi zazwyczaj mają jakieś "lajfstajlowe" tło.

   Usuń
  3. Tak to zazwyczaj wygląda. Ponadto według mojej opinii zanadto "gloryfikujemy" Internet. Jest to tylko jeden z wielu środków przekazu, a właściwie stał się częścią naszego otoczenia.
   Fakt, że coś jest odnotowywane za pomocą bloga nie jest niczym szczególnym. Tak, jak niczym szczególnym nie jest posiadanie telefonu komórkowego, telewizora i wielu innych cywilizacyjnych gadżetów.
   pozdr.Vslv

   Usuń
 2. pomarańczowe skarpetki - chceto :P
  Bardzo podobają mi się takie kolorowe zestawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trudno jest znaleźć fajne kolorowe skarpetki. Dla chłopa szczególnie :-) dlatego nie oddam w obce ręce, a właściwie stopy.

   pozdr.Vslv

   Usuń

Witam,
dziękuję za wszelkie komentarze, komplementy i nagany.
Niemniej jednak proszę się powstrzymać z reklamowaniem czegokolwiek i kogokolwiek!!!!
dzk b Vslv