niedziela, 2 września 2012

Poranki w porcie

Witam,

zapis dwóch porannych spacerów z Vegą. Zazwyczaj jest to około 10 kilometrów i 2-3 godziny chodzenia, fotografowania, pogawędek z spotkanymi znajomymi.

Pogoda w dalszym ciągu dopisuje, chociaż poranki są już chłodniejsze. Widoczne są już pierwsze objawy nadchodzącej jesieni.

Przykładowa mapka spaceru - Endomondopozdr.Vslv

4 komentarze:

 1. Uwielbiam Pana! Jest Pan żywą inspiracją, nie tylko (ale oczywiście też) ze względu na styl. Pozdrawiam najcieplej znad morza, ale z innej części kraju:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi i również ciepło pozdrawiam
   Vislav

   Usuń
 2. Piękne zdjęcia, chyba w każdym z tych miejsc byłam. Przy wyjściu z mariny jachtowej w stronę parku zauważyłam czyjś grób, ze zniczami i kwiatami- próbowałam znaleźć w Internecie, kto i dlaczego jest tam pochowany, ale nic z tego nie wyszło, może Pan będzie wiedział? Bo bardzo mnie to zaintrygowało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę, że dokładnie zwiedziłaś Świnoujście i okolice :-) Chyba lubisz dużo spacerować.
   Znam to miejsce przy marinie od dawna. Kiedyś było mniej widoczne. Ta dodatkowa ścieżka powstała ostatnio przy przebudowie jachtklubu.
   Niestety nie wiem co upamiętnia to miejsce. Często tamtędy przechodzę, jednak nigdy nie spotkałem tam żadnej osoby przynoszącej kwiaty lub znicze.
   Mam nadzieję, że nasze wyspiarskie klimaty spodobały Ci się.

   pozdrowienia
   Vislav.

   Usuń

Witam,
dziękuję za wszelkie komentarze, komplementy i nagany.
Niemniej jednak proszę się powstrzymać z reklamowaniem czegokolwiek i kogokolwiek!!!!
dzk b Vslv